ÖVRIGT / Diverse / Originalfoton 6057046

nr 605 7046

Originalfoton

5 st, Picasso (varav 1 signerad daterad 16. 8. 70),

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.700 kr

måndag 19 oktober 2009